انتخاب شرکت آرتاجوجه سبلان(تعاونی 256مرغ گوشتی) بعنوان تعاونی برتر و تعاونی سبز استان

انتخاب شرکت آرتاجوجه سبلان(تعاونی 256مرغ گوشتی) بعنوان تعاونی برتر و تعاونی سبز استان

شرکت آرتاجوجه سبلان(تعاونی 256مرغ گوشتی) برای چندین بار درطی سالهای گذشته نظر به فعالیت های چشمگیر تولیدی, صادرات محصولات به کشورهای منطقه و کارآفرینی ,موفق به اخذ دو نشان تعاونی برتر استان و همچنین تعاونی سبز گردید. جشنواره تجلیل از تعاونیها و کارآفرینان برتر استان اردبیل با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور و معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل برگزار شد این مراسم نیز در راستای تجلیل از کارآفرینان، تعاونیها و کارورزان برتر استان اردبیل برگزار گردید.

جشنواره تجلیل از تعاونی‌ها و کارآفرینان برتر استان برگزار شد

شرکت آرتاجوجه سبلان(تعاونی 256مرغ گوشتی) برای چندین بار درطی سالهای گذشته نظر به فعالیت های چشمگیر تولیدی, صادرات محصولات به کشورهای منطقه  و کارآفرینی ,موفق به اخذ دو نشان تعاونی برتر استان و همچنین تعاونی سبز گردید.

جشنواره تجلیل از تعاونی‌ها و کارآفرینان برتر استان اردبیل با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور و معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل برگزار شد این مراسم نیز در راستای تجلیل از کارآفرینان، تعاونی‌ها و کارورزان برتر استان اردبیل برگزار گردید. .

فعالیت یک هزار و 708 تعاونی در استان اردبیل

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این مراسم اظهار داشت: روز تعاون و جشنواره تجلیل از تعاونی‌ها و کارآفرینان استان اردبیل به مناسبت فرارسیدن این روز و با هدف توسعه و ترویج فرهنگ تعاون، معرفی خدمات و ایجاد رقابت سالم بین تعاونی‌ها برگزار می‌شود.

قاسم رحیمی گفت: یک هزار و 708 تعاونی در سطح استان اردبیل فعالیت دارند که یک هزار و 60 تعاونی در این جشنواره شرکت کردند که از جمله شاخص‌های مهم ارزیابی می‌توان به فعالیت تعاونی‌ها در سالهای گذشته، حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و فعالیت در حوزه صادرات اشاره کرد.

وی افزود: این مراسم هر سال در راستای تجلیل از فعالان حوزه تعاونی‌ها و کارآفرینی که نقش بسیار مهمی در ایجاد اشتغال و نیز رشد اقتصادی جامعه دارد برگزار می‌شود و امسال نیز 18 تعاونی برتر در استان اردبیل انتخاب و در این مراسم مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تصریح کرد: در کنار تجلیل از تعاونی‌های برتر استان برنامه تجلیل از کارآفرینان برتر استان که نقش بسیار حائز اهمیتی در ایجاد اشتغال داشته‌اند نیز امروز برگزار و از فعالان این حوزه تجلیل می‌شود

نقش مهم تعاونی‌ها در افزایش آمار صادرات

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل نیز در این مراسم با اشاره به اینکه تعاونی‌های در ایجاد اشتغال ظرفیت بسیار مناسبی دارند، اظهار داشت: استاندار اردبیل قول ایجاد 20 هزار شغل جدید در استان اردبیل را داده‌اند که تعاونی‌ها می‌توانند سهم بالایی در رابطه با ایجاد اشتغال در سطح استان اردبیل داشته باشند و انتظار داریم که در این حوزه تلاش کنند بهمن حسین زاده گفت: تعاونی‌ها نقش مهمی نیز در افزایش آمار صادرات کالاها و محصولات تولید شده در استان می‌توانند ایفا کنند چرا که ظرفیت رسیدن  به درآمد 70 میلیون دلار با بهره‌گیری از کمک تعاونی‌ها در حوزه صادرات وجود دارد. وی افزود: با تلاش‌ها و رایزنی‌ها صورت گرفته بعد از 15 سال، گمرک بیله‌سوار به صورت 24 ساعته فعالیت دارد که تعاونی‌های استان اردبیل باید از این فرصت برای افزایش آمار صادرات و مبادلات تجاری با کشورهای همسایه استفاده کرده و در بخش‌های مختلف فعالیت کنند. .

تعاونی‌ها و کارآفرینان برتر تجلیل شدند

.در این مراسم شرکت تعاونی 256 مرغ مادر گوشتی(آرتاجوجه سبلان) بعنوان تعاونی برتر استان وهمچنین تعاونی سبز اردبیل با اهدا لوح  و تندیس جشنواره مورد تقدیر قرارگرفت 

                                                                                                                                                                                                     

Just For Publishing the Parent Folder

تصاویر
صوت ها
ویدیوها
فایل ها
IMG_1494
IMG_1487

مطالب مرتبط

^
SiteMap