دیدار دکتر صفری رییس کل نظام دامپزشکی کشور با مهندس حاج نوری

دیدار دکتر صفری رییس کل نظام دامپزشکی کشور با مهندس حاج نوری

دکتر صفری رییس محترم نظام دامپزشکی کل کشور و هیئت همراه و در معیت آقای دکتر صالحی مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل و دکتر سودی رییس نظام دامپزشکی استان باحضور در محل دفتر مرکزی شرکت آرتاجوجه سبلان باآقای مهندس حاج نوری دیدار و گفتگو کردند...

دکتر صفری رییس محترم نظام دامپزشکی کل کشور و هیئت همراه و در معیت آقای دکتر صالحی  مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل و دکتر سودی رییس نظام دامپزشکی استان  باحضور در محل دفتر مرکزی شرکت آرتاجوجه سبلان باآقای مهندس حاج نوری دیدار و گفتگو کردند. در این نشست صمیمانه مهندس حاج نوری ضمن خیر مقدم خدمت ایشان گزارشی از روند امور و فعالیتهای زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ شرکت آرتاجوجه سبلان ارائه دادند. ایشان تقید و پایبندی مجموعه را در رعایت موازین واصول بهداشتی گوشزد کرده منویا ت دامپزشکی را سرلوحه اقدامات مجموعه و کشتارگاه جدیدالتاسیس شرکت  ( آرتاپروتئین) اعلام نمودند تا محصولی مطمین و سالم را تحویل بازار و جامعه نمایند.

در ادامه این دیدار نیز دکتر صفری ضمن تقدیر از فعالیت های تولیدی مجموعه در برآوردن نیاز بازار و چرخه تولید و کارآفرینی از زحمات مهندس حاج نوری در همگرایی و ارتباط مداوم مجموعه با دامپزشکان و نظام دامپزشکی تقدیر و آرزوی سربلندی برای شرکت آرتاجوجه سبلان نمودند.

تصاویر
صوت ها
ویدیوها
فایل ها

مطالب مرتبط

^
SiteMap